| gmdani a întrebat:

Cum fac ca sa bag boti automat in cs 1.6? daca nu stiti cum va rog dati-mi un link catre un cs in care este deja instalat aceasta optiune! fundita

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Eu folosesc podbot pentru cstrike 1.6 Trebuie dowloadat si instalat manual, dar in rest toate codurile pentru boti sunt incluse si e destul de usor de folosit. plus ca botii invata harta automat, nu trebuie un fisier separat pentru waypoints la fiecare harta deci fain big grin

1 răspuns:
| DaNyElU a răspuns:

Cand dai start game si iti selectezi harta te uiti acolo jos sub ala cu hartiile e un rand cu niste cifre pune acolo nr de boti.dar te sfatuiesc sa joci online..in fine funda?