| ddd1999 a întrebat:

Cum fac king1 la metin2 asura? am lvl 90 si umblu cu un amárat otel albastru+0.

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

Mai andreigroaza nu te baga daca n-ai intrat pe metin. revenind: joc asura. otel albastru=pose, o faci +9, faci lumina sau rubin(la sura) apoi poti evolua in king1

2 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Bah desteptule.fa otelu ala +9 si mergi la tyrax sau seon pyeoung la intrare in v3(coltu stanga jos din valea seungryong (acolo unde stii tu ca cade ribu ala la galbeni) )ai lvl 90 te plimbi cu otel +0 si tie iti trebuie king

| MambaNeagra a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/