| ddd1999 a întrebat:

Pe un metin privat ca metin2 asura cu cat se da un king1?

8 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Bah desteptilor.de ce intrebati tot pe site-u asta? peste tot numa metin metin metin sau daca nu Counter strike... Uita-te si tu in joc la cei care vand ce naiba.astepti raspunsu la intrebare si doar greu e sa te uiti prin oras sau sa va uitati ce scriu playerii.e plin site-u de intrebari inutile legate numa de metin.voi nu v-ati plictisit de el? doar dai pe f1 2 3 4 si 1 2 3 4 si faci o amarata de arma si armura pierzand vreo 5 ore numa ca sa te ia cu nervi ca esueaza.mai terminati cu atatea intrebari inutile legate de metin pe site-u asta

| ddd1999 explică (pentru andreigroza19):

Tie ciuda ca nu sti sa joci metin.cred ca tu nu faci intr-o ora un lv pe metin, spre deosebire de tine in jumatate de ora am facut 100.

| andreigroza19 a răspuns:

Bah boule ca n-am cum sa iti zic.joc metin de 4 ani si am jucat peste 80 de sv private asa ca nu imi da tu mie lectii.interbari inutile puse pe u n site cand le puteti pune in joc

| andreigroza19 a răspuns:

Pe ce ai facut tu intr-o ora 100 man? pe ro e maxim 99 pe alte sv 127 doa rpe serverele pvp faci in juma de ora 150 cum are fi metin2 mage. faci 100 pe serveru ala tampit pe care il joci.intra pe celetial world metin2 ca acolo stai destul sa faci 255.

| andreigroza19 a răspuns:

Cica nu stiu eu sa joc.bah idiotule tu esti ala care intreaba cat costa kingu nu eu.auzi la el.am mai multi ani de experienta in metin decat tine in viata bah.sia sa iti garantez ca peste vreo 2-3 ani te plictisesti

| andreigroza19 a răspuns:

Apropo.alegeti c uvintele mai cu atentie.de ce sa imi fie ciuda pe un idiot care pune intrebari idioate doar ca sa se afle in treaba.tu esti unu din aia care a ajuns sa joace doar metine delea vechi in care armua maxima e doar sa zicem king3 si arma maxima nu depaseste aqua sau rinata.joaca ma omule servere calumea ca metin2mage sau celestialworld metin2.king 1 e istorie

| andreigroza19 a răspuns:

Si daca esti chior uitate in nu zic ce la raspunsurile mele.ca peste jumate is legate de metin.

| ddd1999 explică:

Daca tot esti asa destept zi-mi si mie cum faci un server privat de metin sau macar da-mi un link cu un tutorial care sa mearga sigur.ai fost gm pe vreun server? eu da joc de vreo5-6ani metin, nu am jucat 80 dar 50 de metinuri tot am jucat.