| AnonOps_AnonOps_2000 a întrebat:

Cum fac level pe Steam?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Facand Insigne ( Badges in engleza ). Iti trebuie carti, de la 5 in sus depinde de Badge, unele necesita 5 carti altele 6, 7 pana la 12.

Cum faci rost de carti? Joci jocurile care au drop de carti, de exemplu jocul ''Theif''
- Pentru a face un Badge Thief ( 100 xp ) ai nevoie de 8 carti. 4 le vei primi jucand jocul, 4 trebuie sa faci tu rost ( trade sau le cumperi ).

*Nu iti trebuie jocul pentru a face insigne. De exemplu daca ai cartile Thief pentru badge, dar nu detii jocul pe steam, tot poti face badge - level.