| cristiansonix a întrebat:

Cum fac rost de otel pe metin2fun?

6 răspunsuri:
| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns:

Te duci in forest sau red forest teleport prin muntele sohan in josul harti acum depinde ce lvl ai daca ai intre 50-60 te duci in forest dac ai 60-80 te duci red forest dar otelu, nimfa, battle cade doar la metinuri nu si la monstri sper ca te-am ajutat funda

| cristiansonix explică (pentru Andrei_Andreiutzu_1997):

Auzi sunt wildleafforest si argost pe care?

| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns (pentru cristiansonix):

Depinde de levalul tau daca in ambele harti sunt metine intre 65-80 ambele sunt bune dar depinde de levalul tau si de cat de bine bati mobi

| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns:

Pardon funda?

| cristiansonix explică (pentru Andrei_Andreiutzu_1997):

happy ink n-am incercat ca nu-s pe unde sa ajung asa ca strabat toata harta is noob