| Frank51 a întrebat:

Cum fac sa-i mearga sunetul nepotului meu la pc? cand vreau sa instalez un driver imi zice ca deja este instalat un driver, dar tot nu se aude, daca descarc alt driver oare merge?

5 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Intra in device manager si dai uninstal la driverele de la categoria audio apoi descarca https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php si instalezi toate driverele pe care le gaseste in principal cele de sunet.

| Andydaniel96 a răspuns:

Descarca everest si vezi daca este acel model de placa audio big grin

| Frank51 explică (pentru Andydaniel96):

Nu imi arata, asa am patit si cu driverul grafic, pana nu am gasit cel potrivit nu mi-a aratat, e un pc mai ciudat laughing

| Andydaniel96 a răspuns (pentru Frank51):

Deschide unitatea si beleste ochii in ea trebuie sa vezi ce driver e laughing
daca nu. incearca realtek ac97 daca e model mai vechi big grin

| Frank51 explică (pentru Andydaniel96):

Am incercat sa instalez AC97, dar nu a mers, cand era pe la jumate se restarta o.O, si nu pot sa deschid unitatea ca nu-i a mea laughing ma omoara cumnatul meu.

Apropo, e un Hp cu procesor Intel pentium4 de 3, 2 GHz si 512Mb.RAM