| MValentin a întrebat:

Cum fac sa imi mearga mai rapid netul de la routerul Orange:
Flybox 3G+ B662? Pe site-ul Orange spune ca prinde 21 MB/S dar eu prind abia 500 kbs sad

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rog sa ne trimiti numarul abonamentului de date, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| AdreAdre a răspuns:

21MBps inseamna 2.1MB/s. Acea viteza este cea maxima, nu trebuie sa ai neaparat 2.1MB/s

| xRoocked a răspuns:

Man happy si eu am problema asta platesc net pentru 100 Mb/s si imi da 21 deci du-te la protectia consumatorului si dale in cap asa o sa fac si eu

| MValentin explică (pentru xRoocked):

Pff... n-are ce sa le faca...