| MCB2000 a întrebat:

Cum fac sa pornesc metin2ro fara autopatcher(lancheru' care iti apare cand deschizi jocul)? nu pentru ca vreau sa sterg hackshield si sa nu se reinstaleze, ci pentru ca nu mi se deschide jocul datorita autopatcerului... dupa cum probabil stiti s.a schimbat autopatcheru' si pe asta nou nu mi.l dezarhiveaza... dau funda la cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| pitbullbulterier a răspuns:

Nu til dezarhiveaza ...Atunci ia-ti winrarul si dezarhiveazal asa am si eu o problema cu Metin2apollo si trebuie sa descarc mereu winrarul

| MCB2000 explică (pentru pitbullbulterier):

Sa te faci mare ca ai avut dreptate laughing

3 răspunsuri:
| pitbullbulterier a răspuns:

Descarca-l din nou alta metoda nu e

| MCB2000 explică (pentru pitbullbulterier):

L.am descarcat de vreo 5 ori si nu a mers laughing