| Polinco a întrebat:

Cum fac sa vad cati bani am in YouTube si cum fac sa-i scot? Am activat optiunea de generare banii dar nu stiu unde dau sa vad cati am si cum ii scot.

1 răspuns:
| GL757W a răspuns:

In primul rand ai nevoie de google adsene si ca sa faci bani ai nevoie de materiale originale si fara reclame + rating +share+comm..etc..pt un surplus poti adauga sa iti plaseze cei de la Youtube reclame pe up-loadurile tale.macar sa ajungi la 2000 de vizualizari zilnic