| Cristal11 a întrebat:

O prietena mi-a spus ca daca pe youtube dau pe,, generare de bani" si am IP de Romania, nu imi mai da banii cand am 1000 de views. E adevarat?

Funda!

PS: Vreau sa am dolari si vreau sa stiu daca trebuie sa imi schimb IP-ul

1 răspuns:
| EmilbOsul a răspuns:

Nu are importanta IP... trebuie sa iti faci cont de adsense (la Youtube) si acolo o sa inceapa sa iti puna reclame pe videoclipuri, si in functie de cate vizualizari are reclama primesti banii, si ii primesti direct dolari, care cand intra in contul tau se transforma in lei! daca ti-am fost de ajutor... Funda?