| Cristyan21 a întrebat:

Deci am o problema...am un cont de youtube si am activat fuctia generare de bani dar trebuie sa fac un cont adsense si completez tot exact cum trebuie si imi spune ca nu sunt eligibil si ca trebuie sa citesc Termenii si Conditiile ce pot sa fac nu stiu ce are ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

In ultima vreme tot aud oameni care au activat aceasta functie pe you tube si le tot zic sa nu se astepte ca vor face bani din asa ceva cu 100-200 de viz iti trebuie multe like-uri sute mii si mai multe viz abonati si trebuie in special ca lumea sa dea click pe reclamele alea enervante care apar mereu cand dai pe un video nu vreau sa iti stric visele sau asa ceva dar sa nu iti faci sperante trebuie sa fi bun la ceea ce faci sa faci o suma semnificativa de bani oricum bafta. apropo probabil ca zice ca nu esti eligibil ca nu ai peste 18 ani sau nu ai introdus ceva de acolo cum trebuie oricum din cate imi amintesc trebuie sa astepti o perioada pana iti aproba contul

| Cristyan21 explică (pentru Bobby711):

Da era cu varsta...contul cand era creat trebuia pusa acolo varsta de 18 ani...

| Bobby711 a răspuns (pentru Cristyan21):

Ma bucur ca te am ajutat tongue