| andrei47 a întrebat:

Cum fac skype-ul sa nu mai porneasca odata cu sistemul(la pornirea calculatorului).

Răspuns Câştigător
| alexland12 a răspuns:

Daca ai skype instalat in lb engleza:

1) Deschizi skype si te loghezi
2) Dai click pe "tools" (intre view si help)
3) Dai click pe "options"
4) Din fereastra care iti apare selectezi mai intai "General settings" (din dreapta ferestrei, iar mai jos ai privacy, notifications, calls...)
5)... debifezi casuta din dreptul optiunii "Start skype when I start windows"

Daca ai skype instalat in romana:

1) Deschizi skype si te loghezi
2) Click pe "Unelte"
3) Click pe "Setari Generale"
4) Debifezi casuta din dreptul optiunii "Porneste Skype cand porneste Windows-ul"

2 răspunsuri:
| adi11 a răspuns:

Umbli la optiuni

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Dai pe startup apoi la run > msconfig > ok > startup si cauti skype >il debifezi > repornesti calculatorul.