| GrigorePurta a întrebat:

Cum fac un filmulet din poze si video-uri dar sa ramana aceeasi calitate ca videourile care le-am folosit si sa nu fie windows movie maker adica sa fie gen movie maker dar movie maker nu face filmuletele cu calitate buna. Va rog ajutati-ma!
FUNDA!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

VideoPadEditor(mai slabut) sau Vegas pro(mai bun.E grelut de folosit dar sunt nenumarate tutoriale pe youtube cu acesta)
Eu folosesc VideoPadEditor dar cu acesta poti pune poze, videori, melodii si are putine programe de editare in schimb VegasPro poti schimba culorile multe chestii din astea dar repet e grelut de folosit.
Bafta!

| GrigorePurta explică (pentru eutunoilafilm):

Ms mult imi place video pad editor, vegas pro e foarte greu, a trebuit sa ma uit la tutorial sa fac ce imi doream!
MULTUMESC!

1 răspuns: