| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci ca sa atunci cand deschizi Google Chrome, sa ti se deschida prima pagina Google? Mie mi se deschide IncrediBar.
Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| J3lueRaid3N a răspuns:

Te duci cu mouseul sus in dreapta(unde sunt 3 lini)dai click dai la settings(setari).Ti se deschide o pagina si vezi ca sunt nite categorii. Unde scrie On Startup(La pornire), te duci la open a specific page or set of pages(deschide o anumită pagină sau un set de pagini), set pages iti apare o fereastra in care scrie IncrediBar ala si vezi langa linkul de la IncrediBar apare un X apesi pe el si iti dispare. Dupa unde scrie Add new page(adauga pagina noua) scrii google.ro si dai OK.Iesi din google chrome si intri din nou. Funda?

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Deschizi pagina, te duci sus in dreapta in " meniu" ( e linga steluta), apesi pe " setari" apoi" la pornire deschide o anumita pagina", selectezi si scrii " www.google.ro", OK si gata.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Dai la unelte/optiuni/ pagina de start si introduci google.com(asa e la firefox, eu nu folosesc google chrome, mozila e cel mai bun(s-au facut studii)

| Nymhadora a răspuns:

Deschizi pagina, te duci sus in dreapta in " meniu" ( e linga steluta), apesi pe " setari" apoi" la pornire deschide o anumita pagina", selectezi si scrii " www.google.ro", OK si gata.

| NOname a răspuns (pentru Nymhadora):

Copiind răspunsul de mai sus, crezi că ai făcut o mare realizare?
Măcar de îl luai în ghilimele...