| DyingNi99aWithEbola a întrebat:

Cum faci counter la Teemo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice in afara de Nasus laughing

Dar intrebarea nu e pusa la categoria buna.

O zi placuta.

| peperonies a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stii sa joci il bati si cu nasus mai incolo da in plastic 9 normal ca te bate teemo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru peperonies):

Http://www.championselect.net/champions/teemo

Intra aici si vei vedea counterii si pentru. cine ii e counter teemo.

Daca nu stii sa joci, evident ca toti campionii iti sunt counteri.

| DyingNi99aWithEbola explică (pentru anonim_4396):

E categoria buna, teemo is love, teemo is life, teemo is sexy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DyingNi99aWithEbola):

Haha, da. Uite, ce a spus cel de mai sus ca poti sa-l bati pe Nasus. Da, daca cunosti foarte bine jocul, poti sa-i dai blind mereu cand el isi activeaza spell-ul de il ajuta sa creasca in damage.

In timp ce el va pierde un stack, va lua si damage. Dar trebuie sa fii foarte atent happy

6 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

NU AI CUM.AI SATANA.BOLIVE ME
Bine acuma chiar serios, joaca early foarte safe(de preferabil in Nexus) ca in late il bati de il usuci si cu supp