| elenukbombonik a întrebat:

Cum facla Supple sa trec de a doua zi? Adica mi-am cumparat hainele bune dar apoi sefa mi-a zis ca ii plac si mai tarziu am facut trei stele si baiatu ala care sta in birou cu mine a facut doar doua(asta in prima zi) si in a doua zi mi-am pus alte haine un costum cu o bluza rosie si cu pantaloni negri parca si cu o jacheta rosie pe deasupra si sefei nu i-a placut apoi mi-a pus niste intrebari si eu am dat answer si a zis ca nu e bine ce am raspunsstraight facece haine ii plac sefei, cum fac sa castig in a doua zi mai multe stele decat baiatul si ce sa fac pentru ca atunci cand ma duc la bar sau alt undeva ma cheama sefa la ea in birou si ma concediaza.Mai spuneti-mi si cum fac sa am multa energiebig grin Fundaaaaa!

2 răspunsuri:
| fdff a răspuns:

Pai cand intri in joc da pe Easy. Apoi bea si tu cafeaua aia Regular, dupa-aceea imbraca-te in haina aia neagra cu maneci lungi.
Nota: Daca n-ai bani pentru ea, apasa pe haina aia, si da pe Try On. Si dup-aceea, cand e imbracata asa, da Try On la haina cu care era imbracata. Dup-aceea, iate dupa sfaturi si gata! Eu am ajuns chiar pana la Wednesday, m-am sarutat cu tipu' ala, dar mi-a frant inima ca se saruta cu baba aia tampita cu intrebarile ei! Si de la Wednesday am pierdut. Ca sa nu patesti ca mine, incearca noi strategii, Arin crede'n tine!

| OrangeJuice a răspuns:

La supple 1 nu am reusit sa trec nici eu de ziua 2 din cauza intrebarilor.Nu trebuie sa faci mai multe stele decat tipul ala dar trebuie ca atunci cand se termina ziua sa fie la verde dunga de jos ca sa treci.Atunci cand te uiti la haine iti arata si cat de bune sunt pentru servici.Pt energie bei cafea si mananci.Incearca supple 2. Nu mai sunt intrebari, are personaje noi si incaperi noi