| iuli96 a întrebat:

Cum imi dau vip pe propriul server de counter strike funda!

Răspuns Câştigător
| BitZaBiTzA a răspuns:

1.daca ii sv tau inti in folderul de la sv tau si dai in cstrike/addons/amxmodx/configs si acolo cauti aia de la vipuri si iti scrii acolo sau daca nu mai simplu te treci cu un nume la vip intri in consola la joc si scrii setinfo_pw (aicea iti pui tu parola de la admin)Fundabig grin

3 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Sall pai daca esti own main de ce iti mai trebuie si vip?happy baga ti parola de pe server din cstrike in consola setinfo _apoiparola ta

| carlos770 a răspuns:

Daca esti vip faci ce vrei iar pentru a lua vip trebuie sa intri pe forumul www.anzo.ro:)

| Bogza_Aurel_1994 a răspuns:

Te rugăm să verifici enunţul pe care l-ai scris şi să elimini majusculele care nu sunt necesare! Îţi reamintim că majuscula (litera mare), nu se foloseşte decât pentru prima literă din propoziţie, pentru numele proprii şi acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunţurile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice şi mai puţin lizibile, aşa că am aprecia dacă ai folosi majuscula numai atunci când este cazul!

Echipa TPU.ro şi ceilalţi utilizatori îţi mulţumesc!