| StrikE a întrebat:

Cum se face propriul tau Counter Strike

Răspuns Câştigător
| Razvanel231 a răspuns:

Omul acesta se refera. sa schimbe el imaginea de fundal din cs, si sa scrie acolo created by... etc, gen cum sunt unele cs-uri de la anumite clanuri, siteuri. etc. intelegeti voi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ExTaZy_7517 a răspuns:

Www.vips-zone.com/forum Gasesti aici tot ce ai nevoi !

Succes

| XotGelu a răspuns:

Poate server de counter strike?! nu poti sa iti faci propriul joc decat daca ai o intreaga echipa de programatori rolling on the floor

| XotGelu a răspuns:

Da asta a fost buna! rolling on the floor sau cum pot construi un procesor sau o placa de baza din bete?rolling on the floor)))