| cătă08cătă a întrebat:

Cum îmi pot alege fontul & mărimea la chat pe samp? sau măcar mărimea dacă fontul nu se poate schimba. fundăă

3 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Nu-i asa de usor. Trebuie umblat in gta san andreas dar nu schimba tot chatu schimba tot fontu si marimea Eu ti-as recoamnda sa nu faci asta

| cătă08cătă explică (pentru FlorinFindus):

Eu am întrebat cum...nu dacă e recomandat să fac asta! dacă stii scrie. dacă nu

| FlorinFindus a răspuns (pentru cătă08cătă):

Pai deschide gtasa.exe cu notepad decodeazal umbla in el apoi il codezi si gata