| AlexMAV a întrebat:

Cum instalez jocul Call of Duty 2? Are extensia ".daa", si nu merge cu Daemon Tools. Ce pot face, cum sa scap de aceasta extensie? Multumesc. FUnda!

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Nu poti scapa de aceasta extensie. Trebuie sa-l montezi cu Power Iso pe care il gasesti gratuit pe net. Succes!

| AlexMAV explică (pentru Wr3nch):

Si cum il folosesc si de unde il descarc, explica-mi si iti dau funda

| Wr3nch a răspuns:

De pe www.poweriso.com. Il instalezi, selectezii cu ce extensii sa se asocieze si reboot-ezi pc-ul. Dupa ce se porneste du-te la fisier si da click dreapta. O sa-ti apara poweriso. Da pe el si da click pe mount image. Succes!

| AlexMAV explică:

Nu merge.