| AvalohAlyn a întrebat:

Cum instalez o harta cu Romania in ETS 2? Toate cele care le-am bagat nu imi merg, ma scot din joc.
Am bagat un mod de autobuz dar vreau si harta Romaniei.Cine stie o harta a Romaniei care merge sigur pentru ETS 2?

1 răspuns:
| Carlos_Puscas_1985 a răspuns:

Eu zic sa aștepți pana la Crăciun. Se bagă DLC "Going to Black Sea" unde v-a apărea harta României, Bulgariei, etc.
Ce e drept costa 19.99€ dar stii ca harta e făcută de Developerii jocului ETS