| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez un driver? Imi puteti spune toti psii? PROMIT FUNDA kiss

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se instaleaza ca oricicare alt program, clasicul NEXT NEXT FINISH

| KARAoke a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam asta dar ma refeream unde dau ca sa-l gasesc si sa il pot instala, sunt incepatoare in materie de calculatoare si nu stiu.

| anonim_4396 explică (pentru KARAoke):

Ai nevoie de 2 drivere: realtek hd audio driver + driverul la placa video.

realtek il gasesti usor pe google

pentru driverul la placa video ai nevoie de numele placii. daca nu il stii il aflii cu programul asta http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Depinde ce driver vrei sa instalezi.