| LFP a întrebat:

Heii TPU! Imi puteti spune cum sa instalez un driver pentru imprimanta CANON? Am nevoie urgent, trebuie sa trag ceva la imprimanta la biologie si nu pot!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Spune-ne cum se numește imprimanta.
Ex: Canon mf4010
Canon mg2450
Canon ip1800
Canon mp210

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea mergea pusa la tehnologie daca nu ma-nsel.
1. orice imprimanta vine la pachet si c-un CD de pe care se gaseste driver-ul specific imprimantei in cauza.
2. trebuie sa cunosti modelul imprimantei tale, pentru a stii ce driver merge downloadat.
Cauta pe net site-ul producatorului iar apoi gaseste ultimul driver pentru imprimanta ta.Acolo mi se pare ca trebuie sa introduci numarul imp tale si sa selectezi versiunea sist. tau de operare.