| Innovation a întrebat:

Cum instalez un joc care l-am descarcat sub forma de arhiva? De fapt vreau sa instalez modul Vice City Mamaia in GTA Mod Installer.Deci trec de mai multi pasi pana unde imi zice sa arat unde am instalat jocul, insa nu merge sa extrag din arhiva.Deci cand dau clic dreapta pe arhiva, dau "Extrage aici" si se incarca dar in timp ce se incarca imi apare o eroare si imi zice:"This application has failed to start because mss32. dll was not found.Re-installing the application may fix this problem." si nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| HaraSHOW a răspuns:

Ti-as recomanda sa folosesti daemon tools. In caz de nu stii cum sa il folosesti, ar fi bine sa te uiti pe un tutorialwinking.