| Gabitzzza a întrebat:

Cum jos sudoku in lady popular?

Răspuns Câştigător
| Peppy a răspuns:

Trebuie ca pe fiecare coloana(verticala si orizontala)sa fie numere diferite, iar in patratele(roz inchis si roz deschis)sa fie si acolo numere diferitewinkingsper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| stely_6629 a răspuns:

Buna. iti spun o metoda mai usoara pentru al rezolva... scrie la google sudoku solver dai pe prima si scrii acolo numerele care le ai pe lady popular apoi dai solver si iti arata numerele cu care trebuie sa completezi sudoku iar la sfarsit copii numerele in sudokul de pe lladyy!