| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca sudoku pe lady popular la modul greu? Am citit cerinta si nu inteleg.

2 răspunsuri:
| Carlaaa a răspuns:

Eh, modul greu e complicat.
Sudoku indiferent de nivelul de dificultate[ pe ladypopular ], trebuie sa pui numere de la 1-9 astfel incat sa fie si pe diagonala si pe verticala si in patratul acela de 2 nuante de roz astfel incat sa nu se repete nici-un numar.
Este foarte complicat modul greu.
La modul simplu iti mai da numere care te ajuta sa deduci si sa-l faci mai repede.
pe site-ul asta [ ca pe majoritatea in ultimul timp ], nu poti avansa foarte mult decat daca bagi si bani reali. eu din acest motiv am renuntat.

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru Carlaaa):

Eu, acum pe fashion arena, am nivelul usor aproape e greu, stiu cum arata ala usor, cum pot sa il rezolv si e o problema de la laptop sau s-a schimbat?