| Christian7628 a întrebat:

Cum ma fac arcas pe nostale? imi spuneti numele vostru ca sa va bag la prietei?

2 răspunsuri:
| Ramona_3046 a răspuns:

Buna! Ca sa te faci arcas sau ce vrei tu sa fi pe NosTale trebuie in primul rand sa ai level 20 la job si 15 la caracter (astea sunt cerintele minime poti avea si nivele mai mari) apoi te duci la Mimi Mentor iti dai hainele si obiectele de aventurier jos si dai job changing de acolo vezi tu. Bafta!

| Ramona_3046 a răspuns:

Si daca vrei cumva sa fim prieteni numele meu pe nostale e LitlleGirl