| Daddyy a întrebat:

Cum Merg cu elicopterul șa Saint Row The third straight face nu stiu pe care ma ridic in sus sau in jos sunt la misiunea : Party Time

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

Pe shift ridici elicopterul in sus cat iti trebuie dar sa nu tii apasat ca te duce pana la... Dupa ce tii apasat shift si te ridici la ce inaltime vrei mergi pe sageti sau pe WASD (depinde cum ai setat).Ca sa cobori cu elicopterul tii apasat CTRL.Aaa, shiftul si ctrl-ul din stanga. Sper ca te-am ajutat.