| alexmasky a întrebat:

Am o problema cu jocul Gta 4!
Am ajuns la misiunea A revenger's tragedy, dar ajung pana la elicopterul lui Little Jacob dar nu stiu cum sa ma urc adica trebuie sa mentii viteza barci!
Va rog ajutati-ma! Vreau doar sa stiu cum ma ridic in picioare si mentin viteza? De pe ce buton pe PS3?

Răspuns Câştigător
| AndreiBitea a răspuns:

Eu apas pe L adica dau cu butonu in sus cred ca ma intelegi.

2 răspunsuri:
| AndreiBitea a răspuns:

Daca aveai xbox 360 te ajutam ca si eu il am pe zbox 360 de aia laughing

| alexmasky explică (pentru AndreiBitea):

Zi cu ce butoane pentru. ca butoanele le vad intr-o imagine si fac pe ps3!