| anonim_4396 a întrebat:

Cum modez item pe mt2 lunaire? funda,, pentru raspunsul folositor

Răspuns Câştigător
| xForSpeedx a răspuns:

Te duci frumos la banca faci un cont ii zici site-ul si ii zici ca vrei sa "donezi" u dai bani minim 30 lei, iar el iti da un cupon/bon/factura ceva o hartie ".
Te duci acasa spui pe striga "! Gm am donat pm me repede " / engleza "! GM I donnated, plz pm fast"
Gm-ul te teleporteaza langa el si iti cere un cod de pe cupon, u ii dai codul si colo primesti 6/7 bonusuri, si iti modezi armura arma totul

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi eu sunt SuraDiavols laughing