| Spark947 a întrebat:

Salut TPU,
detin un server de metin2 si as dori sa aflu cum "modez" un item,adica, sa pun ce bonus vreau eu pe acel item, sa dau un ex: 100% sabie etc, exista vreo comanda ceva? multumesc, dau funda pentru raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| TinKode011 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| TinKode011 a răspuns:

Din pacate acelea trebuie cumparate cu bani adevarati sau cumperi de la alti pleyeri iteme cu moduri. apropo joci united ro sau mania?

| Spark947 explică (pentru TinKode011):

Nu ai inteles intrebarea, EU DETIN SERVERUL nu am nevoie sa cumpar iteme odata ce am acces la toate treburile, si nu stiu cum sa fac de ex sa pun pe un item 15% sabie 15% 2 maini 15% pumnal 15% sageti si 2k pv, trebuie sa fie o comanda ceva, si da am jucat united si ro la fel

| TinKode011 a răspuns (pentru Spark947):

Aaaaaaaaaaaaaaaa

| TinKode011 a răspuns:

Cum se numeste serverul? e pe hamachi?

| fakimunnnsp2 a răspuns:

Vreau sa intru si eu pe metinul tau.Lasa-mi mesaj pe belecasebi@yahoo.com.