| automobile a întrebat:

Cum mut castelul in Empire?

5 răspunsuri:
| Mickllosh a răspuns:

Click pe el(dupa ce termini tutorialul) si dai pe "Reamplaseaza" (acele 2 sageti in X de culoare portocalie) apoi il muti unde doresti tu dand un singur click!winking

| automobile explică (pentru Mickllosh):

Ma refeream la tot, nu numai la castel, scuze de exprimare

| Mickllosh a răspuns (pentru automobile):

Unde doresti sa il muti... nu am inteles. explica-mi mai in detaliu happy

| automobile explică (pentru Mickllosh):

Vreau sa ma mut langa alt player, pentru a intra in alianta lui.

| Mickllosh a răspuns (pentru automobile):

Vezi nu cumva la un anumit nivel al dezvoltarii poti sa cuceresti vreun sat de pe langa el thinking