| Mirel4412 a întrebat:

Cum mut rezolutia la csgo pe 720p? E dezactivata optiunea de rezolutie, adica nu pot da click pe ea.

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ai dat comenzile corect, dar le-ai explicat gresit. W este width (latime) si H e height (inaltime). Prin urmare pentru solutia lui: -w 1280 -h 720

2 răspunsuri:
| HabarnamJK a răspuns:

Poti din Launch Options folosind comanda : -w (Greutate) -h (marime)

| HabarnamJK a răspuns (pentru codrinmaestruldumelor):

Ehh... Eram pe aproapehappy

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru HabarnamJK):

Ai dat comenzile corect, dar le-ai explicat gresit. W este width (latime) si H e height (inaltime). Prin urmare pentru solutia lui: -w 1280 -h 720