| Aly11316 a întrebat:

Cum plătesc pe free fire cu cartela?(Orange telekom Vodafone)
Se poate? Ajutati-ma

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai abonament sau ești la liber?

| Aly11316 explică (pentru anonim_4396):

La liber

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aly11316):

Te duci cu banii la magazin. De acolo dai sa-ti incarce cu credit, ii explici ca vrei sa fie acei euro pe cartela. Ei iti vor incarca si dupa vei putea cumpara. Nu te du cu bani fix! Daca vrei o oferta de 20 lei ar trebui sa de duci cu vreo 35 de lei. ca din cate stiu sunt taxe. dar nu mai stiu sigur.

| mihaela000ela a răspuns:

Actualizați setările pentru plăți și asa remediați problemele!

| Aly11316 explică (pentru mihaela000ela):

Cum fac asta? Imi poti explica te rog?