| Clawd3lw a întrebat:

Pot afla parola cuiva care s-a logat pe facebook de pe calculatorul meu?

7 răspunsuri:
| IonutDaniel21 a răspuns:

Da se poate ai doua variante pentru asta :
1. Da daca individul a bifat casuta aia sa il tina logat si cu un program gen "asterix viewer" ii poti vedea parola.Cam ceva de genu (******) in (parola).

2. Daca ai instalat inainte sa se logheze un "keylogger" pe pc tau.

Dar nu vad la ce te-ar ajuta daca ai avea parola lui.

| CMaria21 a răspuns:

Doar daca a bifat sa se salveze parola

| Moon4Lord a răspuns:

Ctrl+H intri in istoric si intri pe facebook si esti pe contul lu cine vrei, posibil sa si schimbi parola

| IonutDaniel21 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Sincer dacă individul sa delogat nu ai cum sa fi pe contul lui.
Din istoric vezi decât pe ce site-uri sa navigat pe web browserul respectiv.

| SarcasmBoy a răspuns:

Da o poti afla daca ai instalate"diverse" si cand zic diverse te prinzi tu la ce ma refer.O zi buna!

| IoanaMihaela a răspuns:

O poti schimba daca esti inca logatlaughing Nu cred ca o poti vedea

| IonutDaniel21 a răspuns (pentru IoanaMihaela):

Nu poate sa o schimbe chiar daca e logat.
Trebuie sa o stie pe cea actuala ca sa o poata schimba cu una noua.