| Kedoaka79 a întrebat:

Cum pot baga bani in paypal, vreau sa imi iau jocuri de pe g2a si nu am bani in paypal

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Trebuie sa ai un card bancar credit sau debit card Visa/Maestro, sa ai bani in cont si sa activezi cardul respectiv in Paypal.
Mergi pe site-ul cu pricina unde vrei sa iti cumperi jocul respectiv, alegi mod de plata Paypal si automat se face tranzactia. Paypal va lua singur bani din contul tau de la banca si va transfera banii catre site-ul respectiv.

P.S. Daca nu ai card personal, roaga unul dintre parinti sa te ajute cu asta si tot o rezolvi pana la urma.

| Rowe a răspuns:

Trebuie să îți conectezi cardul de credit la contul de PayPal.
Ca să faci asta, tot ce trebuie să faci este să intri la setările contului.

P.S. Recomand să folosești PaySafeCard. Este mult mai simplu și ușor de folosit.