| Razvan34 a întrebat:

Cum Pot face la cs :de exemplu sa fac arma ak47 sa traga in acelasi loc nu sa se duca peste tot

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Asta depinde de calitatea ta ca tragator nu neaparat de arma joc sa faci asa ceva este imposibil normal dar sunt ceva cfg mi se pare dar poti sa primesti ban pe servere din cauza asta

| Razvan34 explică:

Hei nici nu stiti voi ce am gasit eu pe net toate armele trag drept in acelasi los pne tincta sg la capu la adversar am bhop...

| m3P0WER a răspuns:

Sa faci ak47 sa traga perfect in acelasi loc e imposibil.Dar daca ai cumva steam poti sa-ti pui si un PGL Gui ..care are cateva setari pentru fixarea mousului.si evident a tintei.happy