| VladXRO3746 a întrebat:

Cum pot face rost de cutit CS GO ieftin?

6 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Nu prea poti
o solutie ar fi din casute dar nu ai nici acolo o sansa foarte mare

| Mete0ra a răspuns:

Skin.baron le cumperi cu trade de 7 zile apoi o sa primesti trade de la botul de la skin.baron
(cu trade ban le gasesti la 45 de euro)

| Yanki a răspuns:

Este foarte simplu! Te duci pe site-uri cum ar fi www.Hellcase.com sau www.KeyDrop.com,iti faci un cont(contul tau sa aiba peste 12 ore de joc si minim level 2 pe steam)si te duci la daily free, indeplinesti ce zice acolo ca sa poti sa deschizi daily free care iti da ori bani ori case-uri(de la raritatea albastra pana la cea rosie). Daca esti norocos poti castiga chiar si bani multi de exemplu 0, 50 de banuti(de obicei nu stiu daca se poate deoarece eu castig numai 0, 03). Astfel o data in fiecare zi poti sa deschizi un daily free si farmezi la bani

| VladXRO3746 explică (pentru Yanki):

Ceva mai rapid nu este nu conteaza ca costa bani dar nu multi

| Yanki a răspuns (pentru VladXRO3746):

Exista case-uri care valoreaza putin si au cutite in ele dar sansa este foarte mica si da sunt cutite ieftine

| VladXRO3746 explică (pentru Yanki):

Sti niste case-uri doar cu knife dar sa fie mai ieftine