| satanZ a întrebat:

Cum pot face un server de Travian gratis?

4 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Daca te referi la faptul ca serverul sa fie al tau, nu poti, jocul Travian este detinut de o companie nemteasca. Daca te teferi cum poti juca un server gratis, pur si simplu iti faci cont si joci fara sa bagi bani.

| satanZ explică (pentru FuriaGogoasei):

Ma refer la server Clone daca stii ce e ala. Normal e ilegal, dar nimeni nu observa daca nu ai peste 500 de playeri. Eu vreau sa fac un server ca sa ma joc cu vreo 10 prieteni, sa facem un concurs sa vedem cine e mai bun si chestii din astea. Exista astfel de servere dar nu stiu cum sa fac unul.

PS: daca nu stii despre ce e vorba nu mai raspunde.

| FuriaGogoasei a răspuns (pentru satanZ):

Nu ai habar ce inseamna Travian, mai documenteaza-te.

| satanZ explică (pentru FuriaGogoasei):

Am gasit, nu mai e nevoie. Priveste si tu, poate iti dai seama ce vreau sa zic.
http://www.youtube.com/watch?v=FPbkGBLLhvU