| luckwelt a întrebat:

Cum pot folosi cartile competentei in metin2ro? Funda

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Pe metin2 ro trebuie sa ai magiile la primul master m1 care le faci la 17 puncte apoi dupa acea poti citi cartea care iti corespunde daca esti ninja si ai facut m1 ambuscada citesti ambuscada cc.

1 răspuns:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Master adica M1 nu se face doar la 17 puncte poate fi la 18-19-20 depinde dar primul il poti face la 17 ducandu-te la batrana si dai rearanjarea competentelor apoi cand faci M1 citesti cartea magiei la care ai masterul:*