| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

La ce sunt bune cartile competentei (din metin)?

2 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

M-am lăsat de metin de un an. Dar dacă nu mă înşel, e vorba de cărţile care îţi ridică nivelul puterilor. Face M-ul mai mare, de exemplu: eşti războinic, mental, ai m la corp rezistent. Dacă dai click (dublu sau click stânga) pe carte, şi îţi scrie la chat "a reuşit" sau ceva de genul, uită-te la corp. O să ai M2. înainte de carte ai avut M1, după ce a reuşit cartea (dacă eşuează asta estraight face) ai M2. Ai înţeles ceva?happy

| AngelSpeed a răspuns:

Cand ai 17/18/19/20 de puncte de competenta la o magie si dupa faci M (Master) si cu cartile alea faci M1, M2, M3 si tot asa big grin bafta wavewinking