| CineTeCrezi a întrebat:

Cum pot fura internet de la vecinul meu (wifi) dar cu calculator nu telefon! Imi trebuie un program! Funda pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Laptopurile au placa de retea wireless. tu daca ai calculator, trebuie sa-ti cumperi. altfel cum ai vrea sa vezi retelele daca nu ai echipamentul necesar?
cumpara-ti o placa sau un adaptor wireless. costa in jur de 50 lei. merita daca tot vrei internet gratuit tongue

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Cea mai "usoara" metoda este sa-i aflii parola. nu te complica cu altceva pentru ca-i prea greu.

| CineTeCrezi explică (pentru Cosmotel):

Si daca stiu parola?

| Cosmotel a răspuns (pentru CineTeCrezi):

Laptopurile au placa de retea wireless. tu daca ai calculator, trebuie sa-ti cumperi. altfel cum ai vrea sa vezi retelele daca nu ai echipamentul necesar?
cumpara-ti o placa sau un adaptor wireless. costa in jur de 50 lei. merita daca tot vrei internet gratuit tongue