| Narfundo a întrebat:

Cum pot juca warcraft 3 frozen throne online? am inteles ca imi trebuie garena. astept indrumari si raspunsuri

2 răspunsuri:
| blabla5532 a răspuns:

Garena e doar un program de hosting, asigura-te ca ai instalat totul cum trebuie, inclusiv patchul corespunzator.
Poti downloada garena de aici http://intl.garena.com/~client/ iar inregistrarea pe www.garena.com
Deschide garena, in stanga sus ai " Game ", selecteaza " War3 RPG ", tot in stanga alegi tara, alegeti un room pe care vrei sa intri, intra, iar in dreapta jos ai " Start Game " dupa ce ti-a intrat in Frozen Throne, apasa pe Local Area Network, si intra in hostul altcuiva. Have fun.

| ReusxD a răspuns:

Garena e doar un program de hosting, asigura-te ca ai instalat totul cum trebuie, inclusiv patchul corespunzator.
Poti downloada garena de aici http://intl.garena.com/~client/ iar inregistrarea pe www.garena.com
Deschide garena, in stanga sus ai " Game ", selecteaza " War3 RPG ", tot in stanga alegi tara, alegeti un room pe care vrei sa intri, intra, iar in dreapta jos ai " Start Game " dupa ce ti-a intrat in Frozen Throne, apasa pe Local Area Network, si intra in hostul altcuiva. Have fun.