| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot la Sims 3 ShowTime sa imi fac simsul sa cante pe scena adica sa tina spectacol el are lvl 10 la chitara si la aceasta as vrea sa cante pe scena cum fac?Funda!

2 răspunsuri:
| ancutza95 a răspuns:

Buna nu te pot ajuta cu ce vrei tu dar vreau sa imi dai si mie add la id-ul asta sa te interb ceva anca.ancutza2295...numai daca vrei

| AndreeaXOXO a răspuns:

Asta nu are legatura nu lvl la chitara. Trebuie mai intai sa ii selectezi cariera de cantaret. La primul nivel din cariera va trebui sa livrezi Sing-a-grams [sper ca am scris bine] si abia cand te promoveaza la lvl 2 poti sa canti pe scena. Te duci, de exemplu, in parc la proprietar, dai click pe el/ea si selectezi. Audition for a gig. Daca te place iti va spune la cat vei canta zilele urmatoare, dar daca nu va trebui sa mai livrezi Sing-a-grams pana mai faci un nivel. Si inca ceva. ai cont pe sims 3?