| DyNo a întrebat:

Cum pot parola un folder? Am nevoie de un program anume? Funda, evident!

5 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Nu stiu daca poti parola un folder. dar poti arhiva folderu respectiv si sa pui o parola pe arhiva.

| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

Da.Descarca-ti de pe Magazin Play One Launcher iar apoi cand o sa dai la setari nu din telefon ci din ecran dupa.la miscari si gesturi si alegi acolo aplicatii care nu vrei sa se vada si pui o parola cu model.
Funda?

| DyNo explică (pentru Maria_Miruna_1998):

Eu ma refeream la un folder din calculator, nu din telefon. big grin

| Maria_Miruna_1998 a răspuns (pentru DyNo):

Aaa.Ok.Nu stiu atunci.sad