| kiddacolor a întrebat:

Cum pot recupera contul de imvu...nu mai imi stiu emailul si passu mi.a fost furatstraight face... exista vreun program de spart passuri?

3 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Nu prea stiu eu bine. dar daca nu iti reamintesti emailul si passu' e nasol. ca si mie mi s-a furat un cont super tare dar asta e am trecut peste... ca nu am avut cum sa o scot la capat.sad

| kiddacolor explică (pentru Crisss22):

Si eu incerc sa trec peste numai c mi.e cam greu pentru c era un cont super ...ms oricum

| Crisss22 a răspuns (pentru kiddacolor):

Cu placere.