| CaLmAnT a întrebat:

Cine stie un program de spart passuri de pe imvu?

funda +vot^_^

3 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Nu exista program special pentru asa ceva. dar exista un virus care copiaza datele lui la tine in pc.si doar asa ai poti afla parola si tot ce face in pc.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.imvu.com iti arata get the password scris contul si iti da parola

| Necunoscuta_6183 a răspuns:

Da exista un program Konturi.com
Dar cand cauti pe net scrii imvu Konturi.ro acolo se afiseaza conturi al care nu le mai trebuie oamenilor si eu am luat unul de acolo este vip, ap si age si are 2000 bagdesuri mitjo dar bagdesuri stiu si eu sa fac si mai avea si 100. 000 cresdite super tare si fata aia a facut 5 camere si 2 articole de moda
Succes :* love struck