| Alecsandri a întrebat:

Cum pot recupera datele de pe un pc defect. Vreau sa reinstalez windows-ul dar vreau sa recuperez ceva de pe el. Vreau sa mai spun ca windows-ul nu porneste, ca sa intru si sa iau normal datele. Cel mai de folos primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| darko23able a răspuns:

In ce partitite de pe hard ai datele?
daca le ai in d iei hardu din unitatea defecta il pui pe alta unitate si formatezi decata partitia c caz in care ai datele in d daca nu faci inverswinking

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci scoti hardul si te duci cu el la un alt calculator de unde extragi datele de pe hard.