| xBlueLiGhTx a întrebat:

Nu imi mai porneste pc,adica porneste dar imi da cateva erori,ma rog ceea ce conteaza este ca este de la windows.
Si eu aveam cateva fisiere importante pe desktop,vreau sa stiu daca formatez tot hdd reinstalez windows pot mai recupera fisierele de pe desktop?
Am mare nevoie de ele, daca este vorba de vreun program dati-mi link si un mi9c tutorial.
Va multumesc!
Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| xplicitstudio a răspuns:

Desktop-ul mere sa-l muti in alta partitie, dar asta trebuia facut cand mergea pc-ul.Acum e prea tarziu. Recomand sa-l formatezi si dupa aceea sa-i muti desktop-ul in alta partitie.

| raidxp a răspuns:

Prostii..cauta windows live cd, e un windows ce ruleaza de pe cd, apoi intri pe hard si iti recuperezi tot ce vrei