| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
| poechce a răspuns:

Mno, ca sa devii GM nu numai ca trebuie sa fi cunoscut de catre echipa dar trebuie sa treci prin niste etape.

TrialGameOperator->GameOperator->SuperGameOperator.

Bafta.nu toti sunt alesi in echipa! Sunt foarte pretentiosi.

| onikangel a răspuns:

Pai scrii pe google apoi ili descarci iti faci un cont pe site acolo intri unde ai salvat jocul si il deschizi te loghezi iti verifici mailul si comfirmi pe linkul ala apoi te loghezi si joci si daca nu sti te uiti la instructiuni daca tu ai.

| deian1997 a răspuns:

Buna.Nu sstiu cum poti ajunge gm dar te sfatuiesc sa renunti si sa te apuci de alt server sau alt joc incearca alt joc. Metin2 este un joc mmorpg. Daca te uiti pe net afli ca metin2 nu este cel mai bun, iar wow dureaza mult pentru al descarca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu stiu era mai demult o promotie si puteai sa te faci completai o fisa si adminu principal iti dadea raspunsu daca te face sau nu te face admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se vor deschide aplicatiile pentru MOD SAU GM pe metin2.ro te voi anunta si iti voi da un ticket sal completezi apoi in max 2 saptamani poti deveni GM apoi o sa-ti dau all comand pentru GM. Dar pentru a fi Gm trebuie sa ai minim 18 ani si experienta dintr-o alta comunitate GF asa ca bft!winking

| nastika11 a răspuns:

E departe nu poti ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa devin GM? pe etin2.ro?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap cum zice el eu ma Gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca poti ajunge GM daca te joci mult. Dar trebuie sa te joci o ora pe zi nu sa te joci 10 ore pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal si eu vreau sa devin GM da n-am 18 ani xD am 11 ani si m-am uitat pe net si am vazut ce poate sa faca un GM e super tare sa fii GM as dori daca se poate sa fiu GM happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu sa figm
iti faci propriul tau sv privat si iti dai gm e super misto am facut si eu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fi gm trebuie sa ajungi la lv100

| razvanmario a răspuns:

Sal! mai bine ia-ti gandul ca nu ai cum, fa-ti serveru tau de metin si fa ce vrei pe elwinking da add la id rzv_yo_the_best si poate te ajutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pod da coduri de GM vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa fiu GM dar nu pot pentru ca am 12 ani crying. Vreau sa fiu GM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte greu sa treci eu am trecut si sunt gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe forum dai clikthis aplications... daca sunt deschise ai noroc dar trebuie sa ai peste 18 anicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am 18 ani cine ma ajuta sa devin GM?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicetzimi pls cum imi recapat un FMS care mi sa furat, era de+7 si mi sa furat la trade nu joc demult asa ca nu am avut de unde sa stiu excrocheriile celor ca acelui om, va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa cum ma fac GM daca sunt rolling on the floorrolling on the floor

| raducudinescu a răspuns:

Tre sa ai 18 ani si sa vorbesti fluent engleza sau romana si trebuie sa complectezi o fisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni! Lasativa de metin2 si apucativa de servere private de exemplu DreamytMt2 pentru detalii ID meu e AlexAlx9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai lv 99 si sa ai otel negru + 9 toate + 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baieti buni nici un caracter nu poate avea lv 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt king pe metin2ro si gm pe metin2 uk si daca ai noroc si te intalnesti cu mine iti promit ca te fac lvl99 si iti dau iteme+9.

| Usertpu000 a răspuns:

Sall as vrea sa-mi de gm metin2 pentru ca is experimerimentat am 15 ani si playeri care joaca chiar daca au lv99 nu ajung SGM sau gm pentru ca gm are o functie de a ingriji metin2 nu de a face ce vrea orce copil, gm e platit sa aiba grija de playeri si de joc daca nu-i responsabil ii ia functia de gm si ia si banlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cand o sa ajungi uh gm... uh o sa fii la fel ca iei sa iei contul de la alti copii si sa le faci praf contul sa ramana fara nimic?
sa nu uiti daca vrei sa fii gm trebuie sa fii cinstit macar uh si sa nu uiti ca si uh ai fost inainte ca noi

| zazo a răspuns:

Pai eu sunt GM dar ca sa fiti (GM) trebuie sa aveti urmatoarele: 18 ani sa stiti neaparat regulile joculu si dupa ce aveti toate astea va inscrieti pe forumul ''metin2.ro'' si va trebui sa completati un test apoi (GAME MASTER) il verifica si va va trimite in ema-il daca sunteti apt sa fiti (GM) +ca trebuie sa va faceti si treaba si sa gasiti heckari nu doar sa va laudati ca sunteti (GM) trebuie practic sa banati 2-3 persoane pe luna laughing multumesc de discutie. ECHIPA (METIN2.RO).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor jucati empirement2.eu e cel mai mkisto metin care poate exista pe ro sau uk va zic sigur ca in vreo 8 10 ani il terminati da asta il terminati intr-un an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie sa faca server privat sa-mi dea add la idul yonescu_mihai